Nowe numery PIXEL'a

Wszystko o zawartości i wyglądzie czasopisma

Moderatorzy: Fenio, SpaceOutlaw

Re: Nowe numery PIXEL'a

Postautor: Inigo » 04 kwie 2017, 21:51

Mikael Frej pisze:Po drugim gdzie mam jakaś wiedzę, a szczególnie jeśli chodzi o markę Nikon w aspekcie zarówno aparatów cyfrowych, jak i analogowych i okresu przejścia pomiędzy nimi (kompatybilność obiektywów itd.). Poczułem, że to jakieś bajdurki. Szczególnie wnioski kończące sam artykuł.

No i teraz nie wiem, czy ten drugi dla kogoś kto nie siedzi w temacie czyta się akceptowalnie. A być może to tak samo jak gdy ja czytałem o radzieckiej sieci. ;-) Tą myślą zaczynam słoneczną niedzielę.

Nie siedzę w Nikonie, z cyfrowej fotografii bawiłem się kompaktowymi Canonami (szczególnie A610 spisywał się u mnie bardzo dobrze), a odkąd mam lustro to jest mój wychuchany Pentax. Czytało mi się dobrze zarówno o radzieckiej sieci, jak i o Nikonach. Z całą pewnością wnioski nie są wyssane z palca, odkąd w każdym telefonie jest aparat i można tym ukręcić przyzwoity film (jutuberzy kręcą ajfonami swoje programy), to wierzę święcie, że sprzedaż leci na pysk. Lustrzanka z kolei to ciężkie pudło, więc teraz prym wiodą bezlusterkowce (a przynajmniej to obserwuję u znajomych) i wymienna optyka do nich (np. stare obiektywy manualne + przejściówki). Ale to też raczej wśród ludzi chcących eksperymentować. Nie mam oczywiście żadnych danych na ten temat, ale coś jest na rzeczy :D Chyba aż tak bardzo bym się tego nie czepił.

A dodatkowo powiem wam tak: najlepszy numer Pixela od bardzo dawna. Bardzo dobry numer PSX Extreme (jak na epatowanie po raz kolejny, że "mają rozmach skur...", urocze jak zawsze); bardzo, ale to bardzo smaczne najnowsze CDA. Taki miesiąc to ja rozumiem :D
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: Zdan » 07 kwie 2017, 13:35

No proszę. Dostaliśmy w łeb od Papkina za recenzje. Nie będe tego komentował ale to ciekawe. Na Secret Levelu leży przyklejone. Taki njus :)
"Freedom is the right of all sentient beings."
Awatar użytkownika
Zdan
Redaktor

Postautor: Inigo » 07 kwie 2017, 18:35

Zdan pisze:No proszę. Dostaliśmy w łeb od Papkina za recenzje. Nie będe tego komentował ale to ciekawe. Na Secret Levelu leży przyklejone. Taki njus :)

Njus dobry, a do tego się zgadzam z każdym słowem. Ale Autor się nie martwi. Autor pisze sensownie :)
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: Zdan » 07 kwie 2017, 18:49

Autor się nie martwi. Autor wie, że nie jest mistrzem ale wie też, że nie musi się specjalnie wstydzić. Reakcje na forum to potwierdzają :)
Awatar użytkownika
Zdan
Redaktor

Postautor: Mikael Frej » 07 kwie 2017, 19:50

Ranga Pixela widać spada bo kiedyś pisał do nas sam rednacz Jerzy, a teraz wysyła swoich żołnierzy. ;-)

Swoją drogą to ostatnimi czasy były większe wpadki na pierwszych stronach pisma niż jedna z wodnistych recenzji gdzieś tam w środku. Jak zauważono recenzja taka jak to było już nie raz krytykowane. Ameryki nie odkrył. A sam Pixel może akurat z tym żyć dalej.
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: tauri » 07 kwie 2017, 21:39

A mam jeszcze jedno pytanko - otrzymaliście już kody na cyfrową wersję 25 numeru Pixela ?
Awatar użytkownika
tauri

Postautor: Mikael Frej » 07 kwie 2017, 22:25

tauri pisze:A mam jeszcze jedno pytanko - otrzymaliście już kody na cyfrową wersję 25 numeru Pixela ?

Tak, ja 29 marca.
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Inigo » 08 kwie 2017, 13:51

Tutaj ciekawa laurka dla Niera:Automaty -> https://www.youtube.com/watch?v=-NiyfG8Ctbo

PS. Kodu cyfrowy mam, ale nie przyszedł sam (dobry rym), po przeklikaniu się przez formularz o prenumeracie (ile zostało opłaconych numerów) przychodzi mail z danymi (łącznie z kodami) :)
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: Mikael Frej » 08 kwie 2017, 14:45

Mikael Frej pisze:Ranga Pixela widać spada bo kiedyś pisał do nas sam rednacz Jerzy, a teraz wysyła swoich żołnierzy. ;-)

Swoją drogą to ostatnimi czasy były większe wpadki na pierwszych stronach pisma niż jedna z wodnistych recenzji gdzieś tam w środku. Jak zauważono recenzja taka jak to było już nie raz krytykowane. Ameryki nie odkrył. A sam Pixel może akurat z tym żyć dalej.

Upd: Wklejam aby nie ciągnąć ludzi na diabelskiego FB.

Obrazek

Obrazek
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Bartek Mazurkiewicz » 08 kwie 2017, 18:37

Zdan pisze:No proszę. Dostaliśmy w łeb od Papkina za recenzje. Nie będe tego komentował ale to ciekawe. Na Secret Levelu leży przyklejone. Taki njus :)

Coś się mnie wydaje ale akurat między innymi Twoje to te "chlubne wyjątki", przynajmniej takie moje odczucie.
Poza tym, tekst niestety trafny dość - i jednocześnie - ciekawa forma :-)
Awatar użytkownika
Bartek Mazurkiewicz
Aktywny

Postautor: Zdan » 09 kwie 2017, 11:54

Bartek Mazurkiewicz pisze:

Coś się mnie wydaje ale akurat między innymi Twoje to te "chlubne wyjątki", przynajmniej takie moje odczucie.
Poza tym, tekst niestety trafny dość - i jednocześnie - ciekawa forma :-)

Mam nadzieję, że to "chlubny wyjątek" ale to czytelnicy decydują :)
Awatar użytkownika
Zdan
Redaktor

Postautor: SpaceOutlaw » 14 kwie 2017, 14:43

Skoro ten cały Papkin aż tak się przejął, coś musi być na rzeczy.
Gry wideo, komputery, technologia, retro granie, magazyny: Secret Service, Pixel lub czasopisma. Zapraszamy na IRC: #pixel-magazine. Chcesz pogadać w rodzinnej atmosferze? Wbijaj się na

Kod: Zaznacz cały
irc://irc.quakenet.org/#pixel-magazine
.
Awatar użytkownika
SpaceOutlaw
Moderator

Postautor: Mikael Frej » 22 kwie 2017, 21:16

A w nowym numerze prezent (dla prenumeratorów) wysokości... 20zł! Śmiałem się kiedyś z kuponu na pizze w CD-A i jak widać jest to jedyny poprawny model biznesowy. ;-)
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Mikael Frej » 01 maja 2017, 10:54

Jak tam nowy Pixel?

Zdan próbuje bezcześcić świętość Race for the Galaxy w recenzji planszówki pt. Master of Orion. Jaka podobna? 45. miejsce na Board Game Geek kontra 3661. Polonez w porównaniu do Mercedesa klasy S. ;-) Jedyne podobieństwo to pewnie tematyka kosmosu. :P :P :P
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Inigo » 04 maja 2017, 23:59

Nowy Pixel jakoś mnie odstrasza. Przerobiłem go tylko na razie na PDFa, żeby mieć na tablecie i telefonie bez nerwa na tę... przepraszam, nie da się tego ująć inaczej - na tę zjebaną aplikację :lol: Na razie wziąłem się za lżejszą lekturę, a że CDA zaczynam od szpil i AR, to parsknąłem widząc odpowiedź na jeden z listów: <<Na pocieszenie - prawdziwa elyta (tzn. za jaką się uważają niektórzy) dla odmiany zarzuca nam, że piszemy prymitywnym językiem i stylem "dla gimbazy"...>> Gdzie tam! Elyta tego nie czyta (że zrymuję po częstochowsku), bo wzniosła się już nad światem i sama teksty pisze...
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: Mikael Frej » 05 maja 2017, 20:12

Inigo pisze:Nowy Pixel jakoś mnie odstrasza. Przerobiłem go tylko na razie na PDFa, żeby mieć na tablecie i telefonie bez nerwa na tę... przepraszam, nie da się tego ująć inaczej - na tę zjebaną aplikację :lol: Na razie wziąłem się za lżejszą lekturę, a że CDA zaczynam od szpil i AR, to parsknąłem widząc odpowiedź na jeden z listów: <<Na pocieszenie - prawdziwa elyta (tzn. za jaką się uważają niektórzy) dla odmiany zarzuca nam, że piszemy prymitywnym językiem i stylem "dla gimbazy"...>> Gdzie tam! Elyta tego nie czyta (że zrymuję po częstochowsku), bo wzniosła się już nad światem i sama teksty pisze...

To teraz CD-A robi dramę z tego, że Pixel jednak nie upadł? ;-)

A co do nowego numeru to mi jakoś też nie podszedł. W sieci też cisza, redakcja zajęta szykowaniem imprezy (czyt. Pixel Heaven). Nawet Łapusz nie walczy pod postami o spóźnionej prenumeracie na SL. ;-)
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Inigo » 05 maja 2017, 20:38

Mikael Frej pisze:To teraz CD-A robi dramę z tego, że Pixel jednak nie upadł? ;-)

A co do nowego numeru to mi jakoś też nie podszedł. W sieci też cisza, redakcja zajęta szykowaniem imprezy (czyt. Pixel Heaven). Nawet Łapusz nie walczy pod postami o spóźnionej prenumeracie na SL. ;-)

Za to znalazłem literówkę w CDA. Świat się kończy :lol:

Edit: 2 literówki i niespójną recenzję pierwszoosobową :D Taaaa, czepiam się, jak zwykle :P
No i jestem zaskoczony recenzją Snajpera. Większość recenzji w internetach mało pozytywna, a tu 8/10.
Niektórzy nie mają wątpliwości - niemiecki spisek i wiecie co z nimi zrobić; ale jestem zaintrygowany. Jak moja kupka wstydu zmaleje (a na razie niebezpiecznie rośnie - wciągnąłem się w Personę 4 na PSV), to kto wie; może zajrzę do snajpera. Mimo obietnicy, którą kiedyś sobie złożyłem, że moja złotówka nie zasili portfela kierownika tej firmy. Enyłej, mało czasu, dużo czytania, dużo grania i dużo roboty; więc nie zawracam moimi pojękiwaniami, tylko idę czytać na zmianę z graniem :)
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: Mikael Frej » 09 maja 2017, 22:48

Jest konkretna wiadomość co do nowego numeru, każdy prenumerator otrzyma specjalny numer Top Secret wydawany na Pixel Heaven.
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Inigo » 10 maja 2017, 18:55

Mikael Frej pisze:Jest konkretna wiadomość co do nowego numeru, każdy prenumerator otrzyma specjalny numer Top Secret wydawany na Pixel Heaven.

Specjalnie pognieciony, dodajmy :lol:
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: snajper » 10 maja 2017, 18:57

Mikael Frej pisze:Jest konkretna wiadomość co do nowego numeru, każdy prenumerator otrzyma specjalny numer Top Secret wydawany na Pixel Heaven.

A niech no przyjdzie pogięty, to moja ręka więcej na Pixelu nie spocznie (ostatnich i tak już nawet nie rozfoliowuję, podobnie jak wszelkich płyt, plakatów etc, wychodząc z założenia, że ich wartość wzrasta wprost proporcjonalnie do ich czasu życia).
. : Wszystko o Amidze : : Polski Portal Amigowy : .
Awatar użytkownika
snajper

Postautor: Dirk » 11 maja 2017, 8:31

Już się trochę gubię w tych doniesieniach - czy specjalny numer Top Secret będzie dostępny również poza Pixel Heaven i poza prenumeratą?

Wcześniej pojawiła się informacja, że zostanie dołączony do części nakładu Pixela i Komputer Świata.
Awatar użytkownika
Dirk

Postautor: Inigo » 11 maja 2017, 16:56

Dirk pisze:Już się trochę gubię w tych doniesieniach - czy specjalny numer Top Secret będzie dostępny również poza Pixel Heaven i poza prenumeratą?

Wcześniej pojawiła się informacja, że zostanie dołączony do części nakładu Pixela i Komputer Świata.

Z tego co widzę na grupie na FB to jedynie będzie na PH i dla prenumeratorów. I na ile rozumiem, być może, jeśli zostanie jakaś ilość egzemplarzy po PH, to pewnie możliwości jakieś będą.
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: Mikael Frej » 13 maja 2017, 10:09

Inigo pisze:
Dirk pisze:Już się trochę gubię w tych doniesieniach - czy specjalny numer Top Secret będzie dostępny również poza Pixel Heaven i poza prenumeratą?

Z tego co widzę na grupie na FB to jedynie będzie na PH i dla prenumeratorów. I na ile rozumiem, być może, jeśli zostanie jakaś ilość egzemplarzy po PH, to pewnie możliwości jakieś będą.

Swoją drogą to jakie to proste i na razie nikt na to nie wpadł - roczna prenumerata powinna dawać jakąś podstawową wejściówkę na Pixel Heaven (niesprzedawalną oczywiście). Koszt po stronie Łapusza praktycznie żaden przy dzisiejszych liczbach odwiedzających za tych kilku prenumeratorów, którzy wejdą. A reklama sama by się napędzała. Teraz przynajmniej rozwiązano problem szału na ostatnie Bajtki w postaci sprezentowanego Top Secret. Lepsze to niż dodawanie darmowych gier (w które nikt nie zagrał), kalendarzy (których nikt nigdzie nie wieszał), kodów promocyjnych na 20zł (których nikt nie potrzebuje, a nawet do niektórych - do mnie - nie wysłano ich pocztą, czyli pewnie muszę wejść na przypominajkę do kodów cyfrowych).

A myśl numer dwa - chyba trzeba zorganizować jakiś cyfrowy strajk głodowy czy okupacyjny na forum. ;-) Znów pochwalę Loading Strona B - Dungeon Master gdzie zajawiono Chaos Strikes Back for Windows. Nie można pisać o tym co się dzieje dziś z retro, można. Gdzieś tam jest świat zapaleńców, którzy nie wyszli z "Dungenonów" od czasów Atari ST. Oczami wyobraźni widzę kącik dla takich szaleńców na żółtych stronach Gamblera tfu... Pixela. ;-) Coś w formie historii Amigi - nawet strona na numer.

Obrazek

Chaos Strikes Back na archaicznym menadżerze okienek pod Linuksem. :mrgreen:
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Dirk » 14 maja 2017, 20:56

Inigo pisze:Z tego co widzę na grupie na FB to jedynie będzie na PH i dla prenumeratorów. I na ile rozumiem, być może, jeśli zostanie jakaś ilość egzemplarzy po PH, to pewnie możliwości jakieś będą.

No to mam kolejne pytanie. Jeśli teraz (dzisiaj/jutro) kupię prenumeratę, to otrzymam specjalny numer TS?
Awatar użytkownika
Dirk

Postautor: Inigo » 14 maja 2017, 21:17

Dirk pisze:
Inigo pisze:Z tego co widzę na grupie na FB to jedynie będzie na PH i dla prenumeratorów. I na ile rozumiem, być może, jeśli zostanie jakaś ilość egzemplarzy po PH, to pewnie możliwości jakieś będą.

No to mam kolejne pytanie. Jeśli teraz (dzisiaj/jutro) kupię prenumeratę, to otrzymam specjalny numer TS?

No i mam zgryz. Normalnie napisałbym - "myślę, że nie", mimo że wiem, że tak. Ale czy jak napiszę, że tak, to powinieneś wierzyć w takie brednie, które jakiś koleś wypisuje na forum? :lol:
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: Dirk » 14 maja 2017, 22:37

Nie musiałbym wierzyć w "brednie z forum", gdybym dostał odpowiedź na maila, którego napisałem na oficjalny adres :)

Więc chyba zaryzykuję z tą prenumeratą.

EDIT.

Jeśli to kogoś zainteresuje, to wiem już co i jak. Odpisał mi pan Łapiński.
1. Specjalny TS będzie dostępny jedynie na Pixel Heaven i w prenumeracie.
2. Każdy rodzaj prenumeraty (roczna, półroczna) gwarantuje otrzymanie TS.
Awatar użytkownika
Dirk

Postautor: Simplex » 20 maja 2017, 21:28

Bartek Mazurkiewicz pisze:Wszystko na mnie :-)
Btw zauważaliście że ostatnio na SL jakoby mniej Red-Akcji? Aż tak zajęci PH i TS? Te atrakcje co były na Twitchu jeszcze są? Jest tu jakiś fan? Simplex, może? ;-) :lol:

Wieki tu nie zaglądałem, w sumie na grupę SL też ostatnio nie. Nadal żałuję ze FB wygrał z forum bo wole to pierwsze. I nadal ludziom którzy wolą fora polecam forum polygamii - http://forum.polygamia.pl :)
Awatar użytkownika
Simplex
Aktywny

Postautor: Inigo » 22 maja 2017, 11:18

Czytam sobie nowego Pixela (już nie takiego nowego). I mam nieodparte wrażenie, że Naczelny powinien rozwijać pasje podróżnicze. W charakterze korespondenta. Przeplatać to klasykami Brzechwy. Albo nie - to powinny być pamiętniki. Z wakacji! :lol:
Załączniki
1.JPG
1.JPG (52.23 KiB) Przeglądany 695 razy
2.JPG
2.JPG (44.43 KiB) Przeglądany 695 razy
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

Postautor: Mikael Frej » 23 maja 2017, 19:56

Inigo pisze:Czytam sobie nowego Pixela (już nie takiego nowego). I mam nieodparte wrażenie, że Naczelny powinien rozwijać pasje podróżnicze. W charakterze korespondenta. Przeplatać to klasykami Brzechwy. Albo nie - to powinny być pamiętniki. Z wakacji! :lol:

Na nowego to ja czekam nerwowo otwierając skrzynkę. A bym popatrzył na Top Secret i zaspokoił swoje retro sentymenty. ;-)
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Mikael Frej » 24 maja 2017, 18:38

Mikael Frej pisze:
Inigo pisze:Czytam sobie nowego Pixela (już nie takiego nowego). I mam nieodparte wrażenie, że Naczelny powinien rozwijać pasje podróżnicze. W charakterze korespondenta. Przeplatać to klasykami Brzechwy. Albo nie - to powinny być pamiętniki. Z wakacji! :lol:

Na nowego to ja czekam nerwowo otwierając skrzynkę. A bym popatrzył na Top Secret i zaspokoił swoje retro sentymenty. ;-)

Mam Top Secret. I Pixela. :D :D :D
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: snajper » 24 maja 2017, 19:15

Mikael Frej pisze:
Mikael Frej pisze:

Mam Top Secret. I Pixela. :D :D :D

ja też mam. :) Jest Kopalny, The Very Top Secret Cąpany, Piwem i Mieczem, słowem wszystko co powinno być :)
. : Wszystko o Amidze : : Polski Portal Amigowy : .
Awatar użytkownika
snajper

Postautor: Mikael Frej » 25 maja 2017, 9:36

snajper pisze:ja też mam. :) Jest Kopalny, The Very Top Secret Cąpany, Piwem i Mieczem, słowem wszystko co powinno być :)

Wczoraj zamiast położyć się spać jak małe dziecko czytałem Top Secret. Trzeba przyznać, że zepsół wiedział jak się robi TS i po prostu wydał kolejny numer, który czyta się jako pełnoprawną kontynuację poprzednich. Uczucie jest niewiarygodne szczególnie, że tyle było próśb, gróźb, płaczu aby Pixel właśnie taki był. Jak stare TS, Gamblery, SS itd., a wciąż był jednak inny. Wydawało się, że do starego nie da się wrócić. I mamy do ołtarzyka 55 nowy numer.
Z rzeczy w środku dla mnie jako fana serii ważne jest, że Borek zrehabilitował się tekstem o Jagged Alliance 2. :-)
Z rzeczy pomniejszych widać jaka jest przepaść jeżeli chodzi o jakość papieru TS i Pixela. I co najlepsze w takim zestawieniu zły papier jak rozumiem po kosztach w ogóle mi nie psuje odbioru.

Żeby nie było, że zaślepiony w retro szale nie spojrzałem na Pixela. Przekartkowałem także i ten numer nie wygląda źle. Wydaje mi się, że druga połowa (bardziej dla mnie interesująca) jest jakby z numeru na numer grubsza. Nie rozumiem matriksa ostatnich stron, będę to badał. ;-)
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Bartek Mazurkiewicz » 28 maja 2017, 22:49

Ja tam się waham czy przedłużać prenumeratę... Już mi się troszkę przejadło, chyba.
Top Secret faktycznie świetny, wyszedł idealnie, jakby go ktoś posklecał z niewydanych w latach 90 materiałów ;-) Hektolitry nostalgii. Czytam z wypiekami na twarzy... Ale nie oszukuję się, coś takiego to nisza w niszy w niszy, wątpię czy ktoś miałby ochotę odstawiać takie kabarety, nawet raz na kwartał :-)
Awatar użytkownika
Bartek Mazurkiewicz
Aktywny

Postautor: Dirk » 29 maja 2017, 10:04

A szkoda, bo chętnie przytuliłbym kolejne numery TS w tym klimacie. Na coś takiego czekałem od 1996 :D I dokładnie na takie coś miałem nadzieję, przy zbiórce na reaktywację SSa.
Awatar użytkownika
Dirk

Postautor: Mikael Frej » 29 maja 2017, 21:58

Dirk pisze:A szkoda, bo chętnie przytuliłbym kolejne numery TS w tym klimacie. Na coś takiego czekałem od 1996 :D I dokładnie na takie coś miałem nadzieję, przy zbiórce na reaktywację SSa.

Dokładnie, zgadzam się z Dirkiem. Przecież nikomu nie chodzi o kalkę 1:1 tego co było, ale o klimat. Jeden skowronek wiosny nie czyni, ale weźmy tekst Pawła Schreibera w bieżącym numerze Pixela o Tie Fighter. Pamiętacie tekst Pawła odnośnie Stephen's Sausage Roll w #16? Ja bym stawiał na Pawła, on mógłby wprowadzić jajcarskiego ducha do poważnego Pixela. Za dużo tej powagi, profesjonalizmu, nawet Śledziu wymięka ze swoimi komiksami (a przecież w innych miejscach wciąż rysuje normalnie, tylko w Pikselu stawia sobie jakiś pomnik na stare lata). Paweł na prezydenta! ;-)

Jak już Paweł zostanie prezydentem to na okładkę trzeba by dać jegomościa ze strony 58. - marketingowo się broni bo jak ktoś nie skojarzy Feyd-Rautha Harkonnena to skojarzy Donalda Trumpa i tak czy siak numer zakupi. ;-)
Jestem z hejt-forum!
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Adadid » 29 maja 2017, 22:15

Hej wszystkim, tu Adadid z Markolfa. Załączam tylko obrazek z konkurencyjnego forum. ;)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 maja 2017, 22:20 przez Adadid, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Adadid

Postautor: Simplex » 29 maja 2017, 22:17

Obrazek nie działa.
Awatar użytkownika
Simplex
Aktywny

Postautor: Adadid » 29 maja 2017, 22:20

Zaktualizowałem. Wstyd, bo łowcy już robią rajd po kioskach. :?
Awatar użytkownika
Adadid

Postautor: Simplex » 29 maja 2017, 22:22

Obrazek
Awatar użytkownika
Simplex
Aktywny

Postautor: Inigo » 29 maja 2017, 22:25

Bo byznes to cza umić robić! A nie tak jak wy, że wam nawet przez myśl nie przeszło :lol:
Awatar użytkownika
Inigo
Aktywny

PoprzedniaNastępna

Wróć do Magazyn