Jaskinia Prawiczka - recenzje, gameplaye, retro i nieretro

O wszystkim i o niczym

Moderatorzy: Fenio, SpaceOutlaw

Jaskinia Prawiczka - recenzje, gameplaye, retro i nieretro

Postautor: jelcynek » 21 lip 2017, 10:38

Cześć czołem panowie oraz panie.
Prowadzimy kanał youtube poświęcony tematyce gier. Przede wszystkim retro, ale nie tylko. Znajdziecie tutaj recenzje, historie gier oraz sprzętu, relacje z imprez, streamy z retrogierek. Staramy się zachować miły balans pomiędzy poważnym merytorycznym tonem kanału, a odrobiną luzu (co sugeruje sama nazwa kanału). Takie pół żartem, pół serio o grach. Zapraszam do oglądania.

https://www.youtube.com/channel/UCfrQOlxLlNGRCekw4kaaTPA
https://www.facebook.com/jaskiniaprawiczka

W tym zbiorczym wątku będę umieszczał informację o nowych filmach i aktualnościach na kanale.
jelcynek

Re: Jaskinia Prawiczka - recenzje, gameplaye, retro i nieret

Postautor: jelcynek » 21 lip 2017, 10:39

Franko - historia, recenzja, o przeszłości i przyszłości gry słów kilka.

Zaryzykuję stwierdzenie, że Franko to tytuł w pierwszej dziesiątce najbardziej rozpoznawalnych polskich gier na polskim rynku. Ten beat'em'up odmienił życie amigowców i pozwolił nam spędzić niezapomniane chwile na ulicach szczecina, obijając ryje wrogom. Jaka jest historia gry Franko? Co dalej z tym tytułem? Zapraszam do obejrzenia filmu!

https://www.youtube.com/watch?v=xw-pMgwOrEE
Obrazek
jelcynek

Postautor: Mikael Frej » 22 lip 2017, 12:23

Chyba już się reklamowaliście na SL z jakimś wideo - tamto mi się podobało średnio, te jest ciekawsze (szczególnie aż się prosi o wyruszenie na poszukiwania, chociażby Google Street View ulicami Szczecina) No i na pewno wciąż się oswajam z nazwą tego kanału. No ale ok, takie wasze prawo. ;-)
Jestem z hejt-forum! ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿
Dawniej spamowałem @IRC i #pixel-magazine, dziś @Discord jako Mikael Frej#0320
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: Fenio » 22 lip 2017, 19:43

Jaskinia prawiczka ? To się naprawdę źle kojarzy. Tak nie nazywają się miejsca do których fajni ludzie chcieliby zaglądać :?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Fenio
Moderator

Postautor: Mikael Frej » 22 lip 2017, 20:47

Fenio wszedł służbowo, w celu potencjalnego moderowania. Ja po to aby być w najbardziej ciemnym zakątku sieci. ;-)
Jestem z hejt-forum! ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Postautor: jelcynek » 26 lip 2017, 13:23

Nazwa to zwyczajny żart słowny związany z jaskniami gracza i innymi tego rodzaju określeniami oraz z częstym poglądem, że gracze to ludzie bez życia, przyjaciół i dostępu do dziewczyn. Jeśli kogoś to boli to polecam się odrobinę zdystansować, tak jest łatwiej. Zresztą sama nazwa ma właśnie pokazywać, że jest to z lekkim przymrużeniem oka. Pewnie można by było zrobić kolejny kanał z Retro w nazwie, ale tak jest zabawniej.
jelcynek

Postautor: Mikael Frej » 26 lip 2017, 22:06

Rozumiem zamysł, ale wciąż to trawię. ;-)
Awatar użytkownika
Mikael Frej
Przyjaciel forum

Wróć do Offtop